O firmie

Firma Roofterm S.J.  powstała w 2016 r. jako kontynuacja wcześniejszych wieloletnich działalności założycieli, realizując projekty z dziedziny chłodnictwa, wentylacji, klimatyzacji i ogrzewnictwa.

Obecnie skupiamy na realizacji kompletnych rozwiązań i systemów HVAC dla różnych obiektów stawiając nacisk na obiekty handlowe, przemysłowe i inne średnio i wielko kubaturowe. Realizujemy z sukcesem obiekty dla różnych klientów stawiając na jakość i kompleksowość. Nasze realizacje są wykonywane z wykorzystaniem kompaktowych, nowoczesnych  i energooszczędnych technologii. Na rynku będąc choć nie długi czas, określani jesteśmy przez naszych partnerów jako solidni i niezawodni, przez co relacja ta jest długofalowa.

Nasza firma dysponując zapleczem fachowców, inżynierów i techników w dziedzinie chłodnictwa wykonuje również wszelkiego rodzaju instalacje freonowe oraz produkuje agregaty chłodnicze i pompy ciepła na zamówienie klienta.

Współpracujemy z producentem urządzeń firmą FLOWAIR w zakresie dostaw rooftopów, aparatów grzewczo wentylacyjnych,
kurtyn powietrznych i innych systemów HVAC dla obiektów kubaturowych. Jesteśmy certyfikowanym przez UDT przedsiębiorstwem w zakresie instalacji, konserwacji i serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Posiadamy park maszynowy od obróbki plastycznej blach w tym wykrawarkę, zaginarki, walcarkę, które pozwalają nam na elastyczną produkcję oraz realizację najbardziej zaawansowanych technicznie zleceń.